Sa oled siin

Kaitseministeeriumi asekantslerina alustas tööd Taimar Peterkop

1. Juuli 2010 - 11:53
Tänasest töötab Kaitseministeeriumi õigus- ja haldusküsimuste asekantslerina Taimar Peterkop, kes seni töötas kaitsepoliitika nõunikuna Eesti suursaatkonnas Washingtonis.
Õigus- ja haldusküsimuste asekantsler juhib ja koordineerib talle alluvate õigusosakonna, rahandusosakonna, haldusosakonna ja infotehnoloogia osakonna tööd.

Taimar Peterkop on sündinud 1977. aasta 20. jaanuaril Tallinnas. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning läbinud mitmeid täiendkoolitusi, sealhulgas Balti Kaitsekolledži kõrgema juhtimiskursuse ning on reservohvitser.

Aastatel 2001-2005 töötas Peterkop Kaitseministeeriumi õigusosakonnas rahvusvahelise õiguse büroo juhatajana ning aastatel 2005-2008 operatsioonide ja kriisireguleerimise osakonna juhatajana. 2008. aastast kuni praeguseni töötas ta kaitsepoliitika nõunikuna Eesti suursaatkonnas Washingtonis. Samuti on Peterkop olnud riigikaitseõpetajaks Liivalaia Gümnaasiumis ja Audentese keskkoolis ning rahvusvahelise õiguse lektoriks Estonian Business School’is.

Uue kaitsepoliitika nõunikuna Eesti suursaatkonnas Washingtonis alustab augustist tööd Kristjan Prikk, kes seni oli Kaitseministeeriumi rahvusvahelise koostöö osakonna juhataja.

Lisainfo:
Peeter Kuimet
Kaitseministeeriumi pressiesindaja
Tel. 717 0116 / 56 56 41 88
peeter.kuimet@kmin.ee